Кейс інтернет-магазину басейнів | кейс Turboweb №51

163$

вклали в рекламу

2 163$

склав дохід з реклами

1 місяць

роботи реклами

Якщо ви використовуєте Google Shopping, це ще не означає, що ви використовуєте всі його можливості!

Наш клієнт, інтернет-магазин басейнів і товарів для них, звернувся до нас в кінці листопада, коли Google Shopping приносив йому всього 4 продажі в місяць на суму 12 040 грн, ($ 430) при вкладеннях в рекламу 3 597 грн. ($ 128 ). Частка рекламних витрат у виручці становила 30%. І, за словами, клієнта дзвінків від покупців теж було мало.

Ми оптимізували Google Shopping, використовуючи наш метод, заснований на досвіді роботи з 420 інтернет-магазинами. І ось як почали зростати продажі таких, здавалося, б літніх товарів:

143 $

вклали в рекламу

3 656 $

склав прибуток з реклами

1 місяць

роботи реклами

13

продажів отримали

4 %

доля рекламних витрат у виручці

11 $

вартість конверсії

Прибуток зріс у 8,5 разів.

Вже більше, ніж півроку працює оптимізований нами Google Shopping. Нагадаємо, що реклама працює автоматично, клієнт просто поповнює рекламний аккаунт.

І ось які результати за травень:

163 $

вклали в рекламу

2 163 $

склав прибуток з реклами

1 місяць

роботи реклами

59

продажів отримали

7, 5 %

доля рекламних витрат у виручці

2,76 $

вартість конверсії

Важливе зауваження: це тільки замовлення, зроблені через корзину! Зазвичай, такі дорогі товари, як басейни, замовляють по телефону, обговорюючи з консультантом всі нюанси. Тому реальна картина у багато разів краще, але в Google Analytics, на жаль, не відображається.

Клієнт задоволений: все більше людей знаходять його товари в Google. Люди задоволені, що можуть відпочивати в своїх власних басейнах. А ми задоволені, тому що підвищувати продажі в інтернет-магазинах - наша улюблена справа!

Звертайтеся до нас, якщо хочете отримувати максимум можливостей з інструментів інтернет-маркетингу. Налаштуємо, оптимізуємо і ви помітите різницю!


Над проектом працювала

Аліна

Проект-менеджер

Детальніше про фахівця

Налаштувала Google Shopping, Динамічний ремаркетинг та товарну рекламу в Facebook для більш ніж 310 інтернет-магазинів. Клієнти Аліну люблять за професіоналізм, м'якість в спілкуванні та щире бажання допомогти бізнесу.

Чи можна мені такі результати?

Дайте відповідь на кілька питань, і ми дамо зворотний зв'язок протягом 3х робочих годин

Перейти до питань