Кейс інтернет-магазину одягу | кейс Turboweb №124

4 972₴

вклали в рекламу

111 744₴

склав дохід з реклами

1 місяць

роботи реклами

Для нашого клієнта, інтернет-магазину одягу, ми налаштували рекламу у Google Shopping

Google Shopping ефектно виділяється у видачі за рахунок яскравих картинок із назвою товару та ціною. А на смартфоні займає більшу частину екрану. Клієнт потрапляє одразу на картку товару.

Ось яких результатів вдалося досягти за 2,5 місяці роботи кампанії Google Shopping із використанням штучного інтелекту:

4 972 грн

вклали в рекламу

111 744 грн

склав дохід з реклами

1 місяць

роботи реклами

4,5 %

частка рекламних витрат у виручці

Але, як би добре не працював Google Shopping, як би грамотно він не був налаштований, без роботи над асортиментом, відстеження, які позиції користуються найбільшим попитом, створення якісних фото та описів товарів та конкурентоспроможними цінами – не обійтись.

Секрет успіху цього інтернет-магазину: сучасний модний одяг, конкурентоспроможні ціни, якісні фотографії асортименту (а це дуже важливо в сегменті одягу та взуття).

Завдяки штучному інтелекту Google реклама покращуватиметься з кожним місяцем, знаходячи саме тих людей, які не просто зроблять покупку, але ще й з більш високим чеком.

А головне, що власнику або маркетологу інтернет-магазину не потрібно вручну налаштовувати кампанії та постійно стежити за ними, все працює на повному автопілоті та без щомісячних абонплат. Бажаєте налаштувати собі? Залишайте заявку на сайті.


Над проектом працювала

Аліна

Проект-менеджер

Детальніше про фахівця

Налаштувала Google Shopping, Динамічний ремаркетинг та товарну рекламу в Facebook для більш ніж 310 інтернет-магазинів. Клієнти Аліну люблять за професіоналізм, м'якість в спілкуванні та щире бажання допомогти бізнесу.

Чи можна мені такі результати?

Дайте відповідь на кілька питань, і ми дамо зворотний зв'язок протягом 3х робочих годин

Перейти до питань