Кейс інтернет-магазину автомобільного скла | кейс Turboweb №171

13 990₴

вклали в рекламу

265 770₴

склав дохід з реклами

1 місяць

роботи реклами

Історія цього клієнта почалася в минулому житті - а якщо точніше до повномасштабного вторгнення.

Тоді власник магазину прийшов до нас налаштовувати товарну рекламу на свій магазин на prom.ua.

Ніша у нашого клієнта - автомобільне скло для автобусів, легкових та вантажних авто. Ми здійснили всі налаштування - і клієнт був задоволений результатом. Та незабаром почалася війна, й усі магазини просіли в доході.

Клієнт жалівся, що продажів стало менше, а от віддавати ПРОМу 50 % прибутку з кожного придбаного товару - все одно треба було.

Ми порадили клієнту створити магазин на надійній та якісній, на нашу думку платформі - Хорошоп. Він довго не думав і за 5 днів пройшов до нас із готовим магазином та словами: «Я з вами до кінця». І це не зважаючи на щоденні обстріли - клієнт живе в Запоріжжі.

Ми налаштували клієнту Google Shopping та Google Shopping Performance Max - і ось на які круті результати клієнт вийшов, період 11 червня - 11 липня 2023 року:

13 990 грн

вклали в рекламу

265 770 грн

склав дохід з реклами

1 місяць

роботи реклами

116

продажів отримали

 5,2 %

частка рекламних витрат

І це лише початок - з кожним місяцем реклама навчатиметься та оптимізуватиметься.

З цього кейсу можна зробити кілька висновків: ніколи не здавайтеся та шукайте альтернатив у розвитку свого бізнесу, як це зробив наш клієнт.
Прислухайтеся до порад тих спеціалістів, яким довіряєте. Йдіть до кінця - іноді щоб досягти успіху - треба пройти крізь вогонь і воду - але головне - знайти того чи тих, хто допоможе та підкаже - не з власної вигоди - а заради принесення цінності.


Над проектом працювала

Евеліна

Проект-менеджер

Детальніше про фахівця

За майже два роки роботи в команді Евеліна налаштувала рекламні кампанії, які стали одними із найуспішніших кейсів. Девіз Евеліни у роботі: Результати реклами мають бути навіть кращими, ніж були очікування клієнта .

Чи можна мені такі результати?

Дайте відповідь на кілька питань, і ми дамо зворотний зв'язок протягом 3х робочих годин

Перейти до питань