Кейс інтернет-магазину дрібної електроніки | кейс Turboweb №149

244$

вклали в рекламу

8 695$

склав дохід з реклами

1 місяць

роботи реклами

Хтось вкладає величезні кошти та ресурси в рекламу, а ми - в РЕПУТАЦІЮ. Бо добра репутація - це найкраща реклама. Чому ми в цьому впевнені - розповідаємо в успішному кейсі.

Цей клієнт звернувся до нас за порадою свого знайомого - теж власника успішного інтернет-магазину. Це було так давно, ще в 2020 році - що деякі рекламні продукти вже припинили своє існування. А результати та успіхи наших налаштувань й досі не перестають приємно дивувати.

Наш клієнт - власник магазину в Казахстані. Отож нам довелося гарно підготуватися, аби здолати часовий та навіть ментальний бар’єри. Як відомо, в Казахстані люблять купувати та укладати угоди з місцевими. Зустрічатися за їжею та розмовами та вирішувати ділові питання. Але результати нашого агентства - переконали клієнта і без особистих зустрічей.

Так як асортимент магазину був представлений доволі популярними товарими - а це різна дрібна електроніка - то реклама вже в період навчання давала чудові результати. А позитивна динаміка з часом лише зростала.

А коли на початку 2022 року коли Google Shopping Performance Max став набирати обертів у ефективності - власник магазину захотів, щоб ми налаштували і цей інструмент для його магазину.

Ми здійснили такі налаштування і ось які цифри зафіксували в період з 1 вересня по 1 жовтня 2022 року

244 $

вклали в рекламу

8 695 $

отримали замовлення на суму

1 місяць

роботи реклами

417

продаж получили

2,8 %

частка рекламних витрат у виручці

Після таких результатів клієнт порадив наше агентство ще одному своєму товаришу, теж власнику інтернет-магазину

Кожна така рекомендація - це неймовірна гордість для нашої команди. Бо як відомо - рекламу купити можна, а от щирі рекомендації та репутацію - ні.


Над проектом працювала

Катя

Проект-менеджер

Детальніше про фахівця

Катя - керівник проєктів компанії TurboWeb. Катя налаштувала рекламу понад 400 магазинам. Вважає, електронну комерцію ремеслом. А власника магазину позиціонує як справжнього майстра, який любить свою справу, а не лише гроші.

Чи можна мені такі результати?

Дайте відповідь на кілька питань, і ми дамо зворотний зв'язок протягом 3х робочих годин

Перейти до питань