Кейс інтернет-магазину електротранспорту | кейс Turboweb №158

7 611₴

вклали в рекламу

369 664₴

склав дохід з реклами

1 місяць

роботи реклами

Іноді швидкість гальмує. Ви скажете, що швидкість - це про рух, а не про застій. А ми маємо кейс, коли саме швидкість стала перешкодою для розвитку.

Клієнт, що звернувся до нас - власник інтернет-магазину електровелосипедів, квадрокоптерів та електросамокатів. Сайт цього магазину був гарно «причесаний», а всі товари сучасні і ходові. Здавалося, успіху бути з перших днів реклами.

Отож, ми взялися налаштовувати рекламу, а коли виконали всі підготовчі роботи і передали сайт на модерацію - отримали невтішну відповідь. Google не допускав сайт до реклами, оскільки електросамокати, які складали частину асортименту - виявилися підступним товаром. Справа в тому, що швидкість деяких самокатів перевищувала 25 кілометрів на годину. Цей факт і став причиною блокування сайту та всіх товарів. Оскільки Google забороняє рекламувати транспортні засоби, які можуть бути небезпечними, як для власника транспортного засобу - так і для пішоходів.

Але ми не розгубилися, бо схожу ситуацію проходимо не вперше. Щоб реклама все ж таки запрацювала, нам довелося розпочати все спочатку. Створювати нові Google-акаунт та Merchant Center й наново готувати сайт до перевірки. Ми переглянули всі види самокатів й виключили ті, які порушували правила Google. І вже за декілька тижнів після проведених робіт - сайт розблокували.

В перший місяць роботи реклама дала такі результати (період 21.01.2023 -21.02.2023):

7 611 грн

вклали в рекламу

369 664 грн

склав дохід з реклами

1 місяць

роботи реклами

17

продажів отримали

2,2%

частка рекламних витрат у виручці

В підсумку і ми, й власник магазину задоволені. А всі товари, зокрема й самокати, успішно продаються.

Над проектом працювала

Евеліна

Проект-менеджер

Детальніше про фахівця

За майже два роки роботи в команді Евеліна налаштувала рекламні кампанії, які стали одними із найуспішніших кейсів. Девіз Евеліни у роботі: Результати реклами мають бути навіть кращими, ніж були очікування клієнта .

Чи можна мені такі результати?

Дайте відповідь на кілька питань, і ми дамо зворотний зв'язок протягом 3х робочих годин

Перейти до питань