Кейс інтернет-магазину книг | кейс Turboweb №166

4 699₴

вклали в рекламу

91 830₴

склав дохід з реклами

1 місяць

роботи реклами

Допомогти розвиватися невеличкому сімейному бізнесу? Можемо, вміємо, практикуємо!

Що цікаво в цьому кейсі, то це те, що з-поміж розмаїття побутових товарів та товарів першої необхідності, нам вдалося зробити хороший результат для невеличкого магазину із книгами. Так би мовити з товарами не для тіла, як зазвичай - а для душі. А це значно важче, ніж продавати дрібну електроніку.

Це історія невеличкого книжкового магазину, в якому мама та донька розділили поміж собою всі обов’язки та турботи. Власниця цього магазину звернулася до нас ще в далекому 2020 році.Тоді ми налаштували їй рекламу і клієнтка була задоволена.

Нещодавно підприємиця масштабувалася і зробила ще один магазин, цього разу на платформі Хорошоп. І знову звернулася до нас за налаштуваннями.

Отож ми запустили звичайну торгову кампанію Google Shopping, а згодом і Google Shopping Performance Max, і ось які результати ми отримали. Демонструємо досягнення за період 1 квітня 2023 р - 1 травня 2023 р:

4 699 грн

вклали в рекламу

91 830 грн

склав дохід з реклами

1 місяць

роботи реклами

213

конверсій

5,11 %

частка рекламних витрат

Цей кейс доводить, що навіть маленький сімейний бізнес із продажу книг може бути успішним. Головне - старанно продумати асортимент, подбати про зручність сайту, розумно підійти до цінової політики та вчасно звернутися по налаштування реклами

Над проектом працювала

Анастасія

Проект-менеджер

Детальніше про фахівця

Анастасія – керівниця проєктів компанії TurboWeb. Анастасія приєдналася до компанії 2 роки тому. З того часу вже налаштувала більше 350 успішних рекламних кампаній. У роботі з клієнтами дотримується принципу індивідуального підходу - проводить аналітику роботи кожного конкретного магазину, вивчає маржинальність товару, а також допомагає клієнту визначити товари або групи товарів, які будуть найбільш прибутковими, виходячи з ніші.

Чи можна мені такі результати?

Дайте відповідь на кілька питань, і ми дамо зворотний зв'язок протягом 3х робочих годин

Перейти до питань