Кейс інтернет-магазину німецького взуття | кейс Turboweb №205

1 066$

вклали в рекламу

10 665$

склав дохід з реклами

1 місяць

роботи реклами

Цей клієнт звернувся до нас вперше у 2020 році. Він прийшов за рекомендацією колеги та одразу купив комплексне налаштування - рекламу у Google Shopping та Instagram і Facebook.

Через рік підприємець купив ще одне комплексне налаштування для свого магазину.

І ось на початку 2024 року клієнт звернувся до нас уже втретє для просування свого магазину взуття та придбавши, вже звично, рекламу і у Google Shopping, і у Instagram і Facebook. Сьогодні ми продемонструємо вам результати реклами саме у Instagram і Facebook.

В процесі роботи над налаштуваннями - наша спеціалістка Антоніна вказала власнику магазину на правки, які необхідно зробити, аби пройти модерацію. Зокрема - усунення мішанини мов, заповнення необхідних розділів, як от "Про нас" та"Оплата і доставлення".

Коли всі необхідні правки було виконано, Антоніна запустила рекламні кампанії - і ось які результати ми маємо на четвертий місяць роботи кампанії:

1066 $

вклали в рекламу

10 665 $

склав дохід з реклами

1 місяць

роботи реклами

142

продажів отримали

9,9 %

рекламних витрат у виручці

Як бачимо, результати в клієнта нівроку. Цьому сприяло декілька факторів - гарний асортимент, адекватні ціни, добре налаштована реклама та комплексний підхід у налаштуванні реклами.

Якби підприємець налаштував лише Google Shopping - то й отримав би лиш тих користувачів, які спеціально шукали німецьке взуття в Google, натомість реклама в Instagram і Facebook сама знайшла тих користувачів, які саме німецьке взуття не шукали - але в підсумку - купили.


Над проектом працювала

Антоніна

Проект-менеджер

Детальніше про фахівця

Антоніна - керівниця проєктів у TurboWeb. До компанії долучилася навесні 2023 року. Тоня має юридичну освіту, але в один момент вирішила змінити життя на 180 і спробувати себе в маркетингу, і в неї це гарно вийшло.

Чи можна мені такі результати?

Дайте відповідь на кілька питань, і ми дамо зворотний зв'язок протягом 3х робочих годин

Перейти до питань