Кейс інтернет-магазину одягу | кейс Turboweb №146

18 532₴

вклали в рекламу

274 001₴

склав дохід з реклами

1 місяць

роботи реклами

Кажуть, треба 7 раз відміряти і лиш 1 раз відрізати. Ми переконані, що така стратегія веде до великої кількості роздумів й мінімальних дій. Але ж українці не звикли лежати на печі і їсти калачі - ми звикли діяти.

Це історія про те, як між зверненням клієнта і купівлею реклами - пройшло 20 хв. Ви подумаєте, що це швидка і необдумана угода? Ми ж доведемо, що це вигідна інвестиція у власний бізнес.

Наш клієнт - власник інтернет-магазину одягу. В цьому магазині можна придбати як жіночі, так і чоловічі речі - теплі спортивні костюми, комбінезони, сукні, піджаки, топи, боді та інше.

Власник магазину звернувся до нас із завданням - збільшити кількость замовлень. Так як інтернет-магазин клієнта розташований на платформі prom.ua, то спочатку він користувався інструментом ProSale. Але у середньому отримував до 5 замовлень в день. А хотів - від 10.

Отож після максимально швидкої купівлі наших послуг - клієнт отримав швидкий запуск реклами і ось, які цифри ми отримали вже на 2 місяць роботи Google Shopping Performance Max - з 31 липня до 31 серпня

12 762,65 грн

вклали в рекламу

115 750,82 грн

склав прибуток з реклами

11 %

частка рекламних витрат

А от, які результати ми побачили днями (з 18 жовтня до 18 листопада):

18 532,22 грн

вклали в рекламу

274 001,79 грн

склав прибуток з реклами

1 місяць

роботи реклами

372

продажів отримали

6,7 %

частка рекламних витрат

Отож, рішучість клієнта тривалістю у 20 хвилин принесла йому дохід величиною 875 440,26 грн - і це лише перші 4,5 місяці роботи.

Але ми знаємо й такі історії, коли наші клієнти думали по 7 місяців. В підсумку - втрачали час - а отже гроші та можливості.


Над проектом працювала

Евеліна

Проект-менеджер

Детальніше про фахівця

За майже два роки роботи в команді Евеліна налаштувала рекламні кампанії, які стали одними із найуспішніших кейсів. Девіз Евеліни у роботі: Результати реклами мають бути навіть кращими, ніж були очікування клієнта .

Чи можна мені такі результати?

Дайте відповідь на кілька питань, і ми дамо зворотний зв'язок протягом 3х робочих годин

Перейти до питань