Кейс інтернет-магазину подарункової та сувенірної продукції | кейс Turboweb №187

487$

вклали в рекламу

3 815$

склав дохід з реклами

2 місяця

роботи реклами

Наш клієнт власним магазину новорічних прикрас та аксесуарів звернувся до нас 14 вересня 2023. Раніше він вже налаштовував в нас динамічний ремаркетинг у Facebook. Це інструмент, що працює на теплу авдиторію, і якщо клієнт вже перейшов на ваш сайт, але не здійснив покупку - то ремаркетинг буде спонукати купити переглянуті ним товари у Facebook та Instagram.

Восени, коли саме час було готуватися до сезону, клієнта спіткала дуже неприємна несподіванка - шахраї зламали його акаунт у Facebook Ads. То ж треба було негайно щось робити, щоб реклама встигла оптимізуватися та клієнт ввійшов в сезон із ефективними налаштуваннями. Так як підприємець раніше вже налаштовував в нас динамічний ремаркетинг у Facebook, то був певний в нашій кваліфікації - тому і прийшов до нас на повторне налаштування.

Наш керівник проєктів виконав всю необхідну підготовку та запустив рекламну кампанію.

І ось які результати за перші 2 місяці роботи реклами отримав клієнт:

487 $

вклали в рекламу

13 815 $

склав дохід з реклами

2 місяця

роботи реклами

113

продажів отримали

Зараз в клієнта розпочинається найбільш “спекотний” період і він щасливий, що ми запустили його рекламну кампанію і вже менше ніж за 2 місяці динамічний ремаркетинг повернув до його магазину 113 клієнтів, які бкз цього інструменту могли піти до інших продавців та придбати товари в них.

Щоб замовити безкоштовну консультацію та більше дізнатися про динамічний ремаркетинг - переходьте за посиланням


Над проектом працював

Руслан

Проект-менеджер

Детальніше про фахівця

Руслан - керівник відділу проджект-менеджерів. Руслан з Turboweb 3 роки. З нами він пройшов довгий шлях від менеджера з розвитку клієнтів - до керівника відділу. Руслан прийшов на позицію проджект-менеджера і навіть успішно пройшов усі тестові завдання, але потім вирішив спробувати себе в більш динамічному відділі розвитку клієнтів.

Чи можна мені такі результати?

Дайте відповідь на кілька питань, і ми дамо зворотний зв'язок протягом 3х робочих годин

Перейти до питань