Кейс інтернет-магазину техніки для різних потреб | кейс Turboweb №161

4 912₴

вклали в рекламу

339 355₴

склав дохід з реклами

1 місяць

роботи реклами

Як цінно, коли навіть після 6 років співпраці наші клієнти нас пам’ятають і повертаються знову. Така істороя трапилася з нами не вперше, і переконані - не востаннє.

Власник цього інтернет-магазину звернувся до нас в далекому 2017 році. Тоді наші спеціалісти налаштували йому рекламу для магазину телефонів, ноутбуків аксесуарів до цієї техніки. Результатами налаштувань клієнт був дуже задоволений. Після успіху в продажах він зник з нашого поля зору на цілих 6 років.

Нещодавно клієнт створив новий інтернет-магазин. І що б ви думали? Знову «постукав» у наші двері. Менеджери спочатку не зрозуміли, хто телефонує. Але після підняття архівних даних - згадали! Це наш колишній клієнт. Новий магазин пропонує не лише телефони та ноутбуки. Зараз асортимент товарів вказує, що це гіпермаркет із великим асортиментом та найрізноманітнішою ціновою політикою.

Ми зробили аудит та необхідні правки для сайту, й запустили наші налаштування. І вже в перший місяць роботи кампанії отримали ось такий результат (21 січня - 21 лютого):

4 912 грн

вклали в рекламу

339 355 грн

склав дохід з реклами

1 місяць

роботи реклами

172

продажів отримали

1,4 %

частка рекламних витрат

28, 50 грн 

вартість конверсії

До речі, таких результатів ми досягли завдяки звичайній торговій компанії Google Shopping, а попереду Google Shopping Performance Max. Яка повинна ще ефективніше працювати.

Чи задоволений клієнт отриманими показниками? Неймовірно задоволений! Недаремно він зберігав наш номер у своїй телефонній книзі цілих 6 років.


Над проектом працював

Руслан

Проект-менеджер

Детальніше про фахівця

Руслан - керівник відділу проджект-менеджерів. Руслан з Turboweb 3 роки. З нами він пройшов довгий шлях від менеджера з розвитку клієнтів - до керівника відділу. Руслан прийшов на позицію проджект-менеджера і навіть успішно пройшов усі тестові завдання, але потім вирішив спробувати себе в більш динамічному відділі розвитку клієнтів.

Чи можна мені такі результати?

Дайте відповідь на кілька питань, і ми дамо зворотний зв'язок протягом 3х робочих годин

Перейти до питань