Кейс інтернет-магазину товарів з різними нішами | кейс Turboweb №132

2 281₴

вклали в рекламу

588 328₴

склав дохід з реклами

14 днів

роботи реклами

Заряджати телефон по тричі на день через шалену кількість дзвінків та замовлень! Як воно? Це добре знає наш клієнт.

Власник інтернет-магазину пропонує товари: електротранспорт та велосипеди, чоловічі та жіночі кросівки, а також мототехніку, мангали, чохли, іграшки та різноманітні аксесуари.

На момент звернення до TurboWeb наш клієнт був у відчаї. Він вклав багато зусиль у створення широкого та якісного асортименту товарів. Цінова політика була розрахована на людей з різним достатком. А кількість продажів була мінімальною - іноді лише 4 на тиждень.

Після спілкування з нашим консультантом, клієнт взяв час на роздуми. А через 3 години роздумів оплатив за рекламу. Вже день по тому наш спеціаліст взялася за налаштування рекламної кампанії Performance Max.

І раптом в один момент наш клієнт забув, що таке спокій - на щастя, не від нічних сирен - а від напливу клієнтів. Телефон розривався від дзвінків та онлайн оплат. Зрештою за 14 днів роботи клієнт отримав результат у 588 328 грн і це лише сума замовлень, оформлених через корзину!

Результати клієнта за 14 днів роботи реклами:

2281 грн

вклали в рекламу

 588 328 грн

склав дохід з реклами 

14 днів

роботи реклами

64

продажів отримали

0,4 %

частка рекламних витрат

Після такого успіху рекламних кампаній Google Shopping наш клієнт вирішив, що хоче придбати ще один продукт - динамічну товарну рекламу у Facebook та Instagram. І вже до вечера того самого дня оплатив за продукт зі словами: “Поки мої колеги по ніші думають, я буду отримувати прибутки”.

 А до якого табору належите ви: до тих, хто отримує прибутки 📈 чи до тих, хто й досі думає 📉?)


Над проектом працювала

Катя

Проект-менеджер

Детальніше про фахівця

Катя - керівник проєктів компанії TurboWeb. Катя налаштувала рекламу понад 400 магазинам. Вважає, електронну комерцію ремеслом. А власника магазину позиціонує як справжнього майстра, який любить свою справу, а не лише гроші.

Чи можна мені такі результати?

Дайте відповідь на кілька питань, і ми дамо зворотний зв'язок протягом 3х робочих годин

Перейти до питань