Кейс інтернет-магазину великої та малої побутової техніки | кейс Turboweb №194

9 056₴

вклали в рекламу

357 831₴

склав дохід з реклами

1 місяць

роботи реклами

Це історія про те, як ми 12 місяців налаштовували рекламу. Чому так - читайте в кейсі.

Цей клієнт прийшов до нас ще в січні 2022 року. Тоді підприємець придбав наш курс з налаштування Google Shopping. Ніша - велика та мала побутова техніка.

У липні 2022, коли більшість підприємців оговтались від шоку війnu і відновили свою роботу - ми зателефонували клієнтові. Запитали, чи вдалось йому налаштувати рекламу за нашим курсом та чи є продажі. Власник магазину сказав, що рекламу за курсом так і не налаштував, але хоче придбати повні налаштування вже в нашому виконанні.

За декілька днів ми підписали договір та взялися до роботи над акаунтами магазину. Це був липень 2022 року - і початок епопеї очікування. Постійні нагадування та спілкування з клієнтом були нескінченними.

Ми чекали на правки сайту від клієнта цілих 12 місяців! Але дочекалися! У серпні 2023 року клієнт вийшов на зв’язок та частково вніс правки. Решту керівниця нашого проєкту внесла сама, бо далі «тягти» вже не було куди.

Отож наприкінці вересня 2023 року ми запустили рекламну кампанію, і результати не змусили себе довго чекати.

У листопаді, на другий місяць роботи реклами нам вдалося вийти на такі результати:

9 046 грн

вклали в рекламу

170 714 грн

склав дохід з реклами

242

продажів отримали

А в грудні на такі:

 9 056 грн

вклали в рекламу

 357 831 грн

склав дохід з реклами

258

продажів отримали

Отож власник магазину отримав свою рентабельну рекламу і круті продажі, але якби не відкладав правки магазину та зробив їх, як мінімум на рік раніше, то отримав би x12 від своїх сьогоднішніх результатів.

Над проектом працювала

Евеліна

Проект-менеджер

Детальніше про фахівця

За майже два роки роботи в команді Евеліна налаштувала рекламні кампанії, які стали одними із найуспішніших кейсів. Девіз Евеліни у роботі: Результати реклами мають бути навіть кращими, ніж були очікування клієнта .

Чи можна мені такі результати?

Дайте відповідь на кілька питань, і ми дамо зворотний зв'язок протягом 3х робочих годин

Перейти до питань