Кейс інтернет-магазину військової амуніції | кейс Turboweb №159

5 652₴

вклали в рекламу

238 280₴

склав дохід з реклами

1 місяць

роботи реклами

Продаєш військово-тактичний одяг, а Google блокує сайт?! Як цього уникнути та досягти максимального результату - розповідаємо у відео

Наш клієнт - власник магазину військової амуніції. Недивно, що дизайн сайту був наповнений збро€ю. На перший погляд - це цілком закономірно для магазину із такою тематикою. Але ні, адже Google блокує за найменші натяки на продаж збрoї. Навіть аксесуари до неї - це табу. Отож нашому керівнику проєкту, Руслану довелось гарненько попрацювати, аби не отримати блоку сайту вже на першому етапі роботи; А ще - досягти гарних результатів навіть в такій чутливій темі.

В підсумку злагодженої роботи нашого керівника проєкту та власника магазину - що якісно вносив правки для сайту - реклама дала крутий результат. Про деталі та хитрощі налаштування реклами для магазинів із цією нішею - розповідаємо у відео.

 


Над проектом працював

Руслан

Проект-менеджер

Детальніше про фахівця

Руслан - керівник відділу проджект-менеджерів. Руслан з Turboweb майже 3 роки. З нами він пройшов довгий шлях від менеджера з розвитку клієнтів - до керівника відділу. Руслан прийшов на позицію проджект-менеджера і навіть успішно пройшов усі тестові завдання, але потім вирішив спробувати себе в більш динамічному відділі розвитку клієнтів.

Чи можна мені такі результати?

Дайте відповідь на кілька питань, і ми дамо зворотний зв'язок протягом 3х робочих годин

Перейти до питань